(+371) 67520930

   info@privatklinika.lv

Par uzņēmumu

Uzņēmums SIA Palīdzības dienests dibināts 1995. gadā. Visu šo laiku uzņēmuma darbība ir saistīta ar ambulatoro aprūpi un profilaktisko darbu. Mums ir ļoti svarīgi mūsu klienti, tāpēc nemitīgi domājam, kā pilnveidot mūsu piedāvāto pakalpojumu kvalitāti. Rūpējoties par savu klientu veselību, izmantojam tikai Latvijas likumdošanas noteiktajā kārtībā reģistrētas medicīnas tehnoloģijas, medikamentus un vakcīnas.

Palīdzības Dienests sadarbojas ar visām apdrošināšanas sabiedrībām. Tādējādi, gan vakcinējoties pret noteiktām infekciju slimībām, gan saņemot veselības aprūpi, kā arī veicot profilaktiskos izmeklējumus veselības apdrošināšanas polišu īpašniekiem ir iespējamas saņemt virkni pakalpojumu bez maksas vai ar atlaidi.

Mūsu darbinieki

Anda Stoļarova

Anda Stoļarova

Ģimenes ārste

Sertifikāts ģimenes ārsta specialitātē, "Latvijas Ģimenes ārstu asociācija" biedre, "Latvijas Lauku ģimenes medicīnas asociācija" biedre, "Latvijas Internistu asociācija" biedre

Linda Zaķe

Linda Zaķe

Māsa

Sandra Akmane

Sandra Akmane

Valdes priekšsēdētāja

Darba pieredze veselības aprūpē no 1984.gada, Darba aizsardzības speciālists, Sociālo zinātņu maģistra grāds vadībzinātnē

Valentīna Rusakova

Valentīna Rusakova

Arodārsts

Sertifikāts arodveselības ārsta specialitātē, Sertifikāts internās medicīnas ārsta specialitātē

Viktorija Boroduļina

Viktorija Boroduļina

Ārsta palīgs

Sertificēts ambulatorā dienesta ārsta palīgs

ERAF projekta aktivitātes

2013.gada 25.oktobrī

Noslēdzies ERAF projekts "Primārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA Palīdzības Dienests". Projekta mērķis-pinveidot un attīstīt ģimenes ārsta praksi SIA "Palīdzības Dienests", tādejādi uzlabojot ģimenes ārstu pieejamību Rīgas Vidzemes priekšpilsētas Mežciema un Juglas iedzīvotājiem, ir sasniegts. Tiks uzlabota SIA "Palīdzības Dienests"ģimenes ārsta sniegto pakalpojumu kvalitāte, jo praksē tiks izmantotas jaunas medicīniskās ierīces, kas ļaus optimizēt pacientu izmeklēšanas iespējas un paātrinās kvalitatīvu primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu, izmantojot modernu datortehniku. Radītas papildus ērtības- jaunas mēbeles primārās aprūpes personālam un pacientiem.

SIA Palīdzības Dienests ir uzsācis Eiropas Savienības Reģionālās attīstības fonda projekta "Primārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA Palīdzības Dienests" realizāciju. Projekta rezultāts būs iegādāts medicīniskais aprīkojums, mēbeles ģimenes ārsta kabinetam un datortehnika ar speciālo programmatūru.